Kontakt

Välj vem av oss du vill prata med här nedan.

Thomas Johansson – VD
Telefon: 070-5560068
Mail: thomas.johansson@elpro.se 

Eivind Ottoson – Vice VD (offert-, pris- samt orderfrågor)
Telefon: 0322-66 85 52
Mail: eivind.ottoson@elpro.se

Henrik Karlsson – Marknads- och försäljningsärenden
Telefon: 0322-668563
henrik.karlsson@elpro.se

Jesper Ottoson – Utvecklings-, programmerings- och konstruktionsärenden
Telefon: 0322-66 85 54
Mail: jesper.ottoson@elpro.se

Linus Lindgren – Leverans- och produktionsärenden
Telefon: 0322-66 85 55
Mail: linus.lindgren@elpro.se

Jens Johansson – Inköpsärenden
Telefon: 0322-66 85 53
Mail: jens.johansson@elpro.se  

Jonas Wohnerow – Kvalitetsärenden
Telefon: 0322-66 85 62
Mail: jonas.wohnerow@elpro.se 

  • THOMAS JOHANSSON

    VD

    0705-56 00 68

     

  • EIVIND OTTOSON

    Vice VD

    0322-66 85 52

     

  • HENRIK KARLSSON

    Marknads- och försäljningschef

    0322-66 85 63

     

  • MARIE ERIKSSON

    Administration

    0322-66 85 51

     

  • JESPER OTTOSON

    Utveckling/programmering och konstruktion

    0322-66 85 54

     

  • JOHAN ASP

    Elkonstruktör

    0322-66 85 59

     

  • LINUS LINDGREN

    Produktionsansvarig

    0322-66 85 55

     

  • JONAS WOHNEROW

    Kvalitetschef

    0322-66 85 62

     

  • JENS JOHANSSON

    Inköpsansvarig

    0322-66 85 53

     

  • LARS ANDRÉN

    Montör

    0322-66 85 56

     

  • OWE PERSSON

    Montör

    0322-66 85 58

     

  • CLAES-GÖRAN EIKEFJORD

    Montör

    0322-66 85 50

     

  • ANTON LINDGREN

    Montör

    0322-66 85 57

     

  • SVEN-ARNE MERISALU

    Montör

    0322-66 85 53

     

  • JONAS OLAUSSON

    Montör

    0322-66 85 50

     

     

  • JOAKIM ANDERSSON

    Montör

    0322-66 85 50

     

     

  • JOAKIM NORD

    Montör

    0322-66 85 50

     

     

  • KAJ HOLMGREN

    Montör

    0322-66 85 50

     

     

  • LARS-OVE ANDERSSON

    Montör

    0322-66 85 50

     

     

  • PATRIK WILLFORSS

    Montör

    0322-66 85 50

     

     

  • JOAKIM BACKLUND

    Montör

    0322-66 85 50

     

     

  • LARS ANDERSSON

    Montör

    0322-66 85 50